HİZMETLERİMİZ

Dijitalde En Önemli Adımları Bizimle Atın

Markanızı sosyal medyada dünya standartlarında sunabiliyor musunuz? Dijital pazarlamada en iyi optimizasyon rakamlarına ulaşabildiniz mi? Sadece Google değil, tüm arama motorları için SEO'nuz yeterli mi? Dijital tasarımınızı markanız ve müşterileriniz doğrultusunda güncellediniz mi? Teknik geliştirmeler sürecinden düzenli olarak geçiyor musunuz? Daha fazla gelir elde edebilmek için işinizi geliştiriyor musunuz? Peki gelirleriniz doğrultusunda bir danışman ile ortaklığa girmeye ne dersiniz?

SOSYAL MEDYA

Sosyal medyada hesabınızı yönetiyor, takibini yapıyor, trendfightlara giriyor, kriz yönetimleri gerçekleştiriyor, stratejinizi belirliyor, kampanyalar düzenliyor ve eğitimler veriyoruz.

DİJİTAL PAZARLAMA

Facebook, Instagram, Youtube, Google Arama, Google Merchant Center, Linkedin, Google Display, Foursquare ve diğer mecra reklamlarınızı yapıyor, trendsetter pazarlamalarınızı gerçekleştiriyor ve eğitimler veriyoruz.

SEO

Baz kodlama, SEO Audit, Crawl ve Benchmarklarınızı belirleyip, gerekli backlink pushlarınızı gerçekleştiriyozu. SEO ve SEM'inizi entegre ediyor ve eğitimler veriyoruz.

DİJİTAL TASARIM

Sitenizin wireframe taslağını hazırlıyor, site ve uygulamanızın tasarımını gerçekleştiriyor, multimedya tasarımlarınızı yapıyoruz.

TEKNİK GELİŞTİRME

Serverside tarafında geliştirmelerinizi düzenliyor, CMS'inizi geliştiriyoruz. Site geliştirmelerinizi gerçekleştirip, HTML dekodlamanızı yapıyor ve responsive geliştirmeler yapıyoruz.

İŞ GELİŞTİRME

Growth hacking ile anlık işinizi "kamçılıyor", dijital satış geliştirmeleriyle de dijitalden gelen müşteriyi gelire çeviriyoruz. Start-up geliştirmeleri yapıp, müşteri analizi ve hedef kitle analizleri gerçekleştiriyoruz.

ORTAKLIKLAR

Projenize tüm hizmetlerimizi seferber ederek, ortak olarak da girebiliriz. Gelir ya da kâr odaklı olarak projenize dahil oluyor, siz ne kadar kazanırsanız biz de o kadar kazanmayı kabul ediyoruz.

Projenizi hızlandırmaya hazır mısınız?

Top