ONUR AYDIN CONSULTING HAKKINDA

Markanızın başarılı olmasına yardımcı oluyoruz.

Beraber farklılık yaratabiliriz.

1997 yılında GameShow isimli dönemin efsane bilgisayar dergisinin webmasterlığıyla başlayan serüvende, Vikipedi'nin kurulmasıyla devam eden, Türkiye'nin en büyük medya kuruluşlarından, restoranlarına, otomotiv firmalarından, startuplara geniş bir skalada hizmet verme şansına sahip olduk.

İşimizi Dünya standartlarında yaptığımızda, hatta Dünya'ya kafa tuttuğumuzda da Türkiye'deki yarışın çok önünde seyir etme şansına ulaştık. Sorunlara samimiyetle yaklaşıldığında da çözülemeyecek sorunun olmadığını gördük.

Projelerimizde standart haline getirdiğimiz Digital Workshop ile başlayıp, kurumların karşılaştığı sorunlara en iyi çözümleri buluyoruz. Hayatta kalma savaşı veren ve yaptığı işle ayrıcalık yaratmak isteyenleri hep memnun ettik.

Ajans değil, danışmanlık şirketiyiz. Amacımız sizinle en uzun süre çalışarak, sizden maksimum gelir elde etmek değil. Sorununuzu çözmek, beraber iş geliştirmek, referansınızla da yeni işlere yönelmek ve hatta mümkünse beraber işler yapmak.

 
ÖLÇÜP BİÇİYORUZ

Rakiplerinizi, örnek almanız gereken firmaları, kullandığınız sloganları ve görselleri, dijital stratejinizdeki tüm adımları düzenli olarak inceliyor ve dersimizi iyi çalışıyoruz. Öğrenmeyi bıraktığımız an unutmaya başlarız, düzenli olarak kendimizi güncelliyor; gerçekleştirdiğimiz eğitimlerde de bilgimizi paylaşıyoruz.

7/24 ÇALIŞIYORUZ

Reklam kampanyalarımızı gece 12'den sonra girerek maksimum optimizasyonu yakalıyor, dönemsel ve saatlik kurgularda projemizle 7 gün 24 saat ilgileniyoruz. İşiniz ne zaman açıksa, biz de o zaman açığız.

BAŞARILI OLACAĞIMIZA BAHSİNE VARIZ

Performans bazlı işleri seviyoruz. Bir çok projenin hayata geçirilmesinde, ayakta kalmasında, zirveye ulaşmasında eşlik ettik. Bir çok kurumu kriz noktasından alıp, sektörlerinin en ön sıralarında koşmalarını sağladık. Dünya standartlarında işimizi yaptığımızda, Türkiye'de en iyilerin arasına kolayca girmeye alışkınız. Bu vesile ile sektörün alışkın olmayacağı seviyede, performansımız doğrultusunda ücret almayı kabul ediyoruz.

MÜŞTERİLERİMİZ

Her biri kendi alanında Türkiye'nin en seçkin markalarını temsil etme şansına ulaştık. Henüz yeni kurulan bir Start-Up'dan, Türkiye'nin ve Dünya'nın en büyük firmalarına; işimizi özenle, özveriyle ve samimiyetle gerçekleştiriyoruz.

  • Doğuş Yayın Grubu
  • Dream Restaurant Group
  • Doğuş Otomotiv
  • Turkuvaz Medya Grubu
  • Tifffany & Co.
  • Star TV
  • ATV
  • Tims Productions
  • Volkswagen
  • Nurs-Et Steakhouse

Zirveye yol almaya hazır mısınız?

Top